Jdi na obsah Jdi na menu
 


O mně

Stala jsem se poradkyní pro výživu, protože mě všechno, co se týká jídla, vaření, pohybu a zdraví baví. Jsem máma od rodiny a tak jako každá máma jsem se snažila vařit a připravovat jídla tak, aby všem chutnala, bylo po jejich snědení všem dobře a ještě k tomu byla zdravá. 

Před mnoha lety jsem začala mít zdravotní problémy, které se roky vlekly a léky zabíraly jen na chvíli a já z toho byla rozladěná, unavená a tak jsem začala hledat cestu, jak z toho ven. Tenkrát ještě internet nebyl dostupný, tak jsem začala číst knihy a pomocí diety se můj zdravotní stav výrazně zlepšil. Když jsem dietu přestala držet, nebo udělala více prohřešků, tak se mi problémy vracely. Tehdy jsem pochopila, že zdraví a štíhlost není o dietách, ale o zdravém životním stylu, zdravé, vyvážené stravě a psychické pohodě. 

V roce 2015 jsem se začala detoxikovat, jinými slovy čistit tělo zevnitř, protože se nějaké další zdravotní potíže přece jen začaly objevovat. Při detoxikaci jsem nejdříve nic zvláštního nepozorovala, ale po čase jsem si obvykle náhodně uvědomila, že mě určitý problém delší dobu nepotkal a také třeba to, že mě určité podněty tolik nerozčilují, lépe udýchám rychlou chůzi do kopce, lépe spím a podobně. Detoxikace mě nadchla, začala jsem se ji učit, stále prohlubuji své znalosti a v blízké budoucnosti se budu detoxikací zabývat i profesionálně. 

Došla jsem k názoru, že pokud chceme žít spokojený aktivní život, plnit si své sny a být zdraví, tak se o své zdraví musíme umět sami starat. A výživa je beze sporu jedním ze základních kamenů, na kterých závisí zdravý a spokojený život. 

 

Poradce pro výživu:

osvedceni-por.p.v.jpgodborny-popr.pro-vyz..jpg

Terapeut Joalis:

 

8bd0002w.jpg8bdw.jpg